Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Bilgisi :


Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :


Siparişiniz hazırlık aşamasında ise ve eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse bizi arayarak iptal talebinizi bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.Ücret İade Süreci :


İade ürününüz incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.